o nás

O Tantra centrum Plzeň

Odložte mobilní telefony, počítače, iPad a veškerou elektroniku, co Vás spojuje s okolním světem, protože jakýkoliv kontakt zvenčí bude po vstupu do Tantra centrum Plzeň zcela zbytečný.

Uvolněte se, pusťte veškeré pracovní a rodinné povinnosti z hlavy, zastavte se a podívejte se do svého nitra, spojte se samy se sebou a nyní vstupte do tantrického světa a otevřete svou mysl starému a moudrému učení našeho těla.

tantra

Není tantra jako tantra

Tantrické masáže nejsou erotické masáže a nemají ani sexuální podtext. Ačkoliv tantrický dotyk rozvibruje celé tělo a spojí energické dráhy těla až v jeden orgasmický celek, rozhodně se nejedná o erotickou či podobnou službu, protože učení tantry není povrchní a nesoustřeďuje se pouze na jeden bod – tzn., že význam tantry spočívá ve spirituální rovině.
Cílem tantry není dosažení orgasmu, který je pouhým uvolněním pnutí, ale dosažení duchovní extáze vycházející z nejhlubšího nitra, přinášející pocity štěstí při dosažení jednoty duše a těla.

Tantra je praktická cesta, která přináší do osobního i partnerského života radost z uvědomění si vlastního fyzického těla a emocí.

Tantra je cesta sebepoznání a to Vám formou tantrických masáží, seminářů, zážitkových workshopů a sezení nabízíme u nás v Tantra centrum Plzeň.

Cu omnium propriae mel. Eum detracto suscipit ut, et vix splendide scriptorem. His exerci integre moderatius et, ea vis zril choro deseruisse.

Můžete se těšit na citlivou a hřejivou péči našich masérek a masérů, kteří plně respektují vaše hranice podle etického kodexu.

Etický kodex

1.
Opravdovou tantrickou masáž mohou provádět pouze certifikovaní maséři a masérky, kteří prošli profesionálním školením schválené instituce. Všichni naši maséři mají osvojenou fyziologii, akupresuru a reflexologii. Na rozdíl od masérů erotických podniků, jenž své služby nesprávně nazývají tantrickou masáží a navíc nejsou vyškolení maséři, nemůže v TCP nikdy dojít k kontraindikaci a zdravotním potížím.

2.
Maséři neposkytují žádné erotické služby a neprovádí masáž vlastním tělem, ale za pomoci speciálních pomůcek k tomu určených. Masáž probíhá pouze jednosměrně od maséra ke klientovi a vzájemné doteky jsou nepřípustné. Masér vždy plně respektuje hranice klienta. Pokud bude klient nahý nebo si ponechá vlastní či jendorázové prádlo anebo sarong záleží pouze na něm.

3.
Masér provádí klienta tantrickým rituálem, učí jej správné technice dýchání a tím i hlubšího vnímání vlastního těla a prožitků. V rámci holistické podoby tantrické masáže může masér zahrnout i intimní partie a anální oblast avšak nikoliv se sexuálním podtextem. Dosažení orgasmu není účelem tantrické masáže a mezi masérem a klientem nikdy nedochází k sexuálnímu styku a jiné sexuální aktivitě.

4.
Tantrická masáž se vylučuje s připlacením nebo poskytnutím erotických služeb (orální sex apod.) a masér může masáž s okamžitou platností přerušit bez nároku na vrácení peněz v případě vyžadování podobných služeb klientem.

5.
V rámci TCP vyžadujeme po našich masérech minimálně SŠ vzdělání v sociáním (humanitním oboru) a znalost psycho-terapeutických postupů s ohledem na celostní přistup ke klientovi.

6.
Našim cílem je spokojenost klienta, a proto po masáži následuje reflexe, která je pouze dobrovolnou součastí.

7.
Pokud klient není spokojen s masáží, může bez udání důvodu masáž přerušit. V tomto případě se bude účtovat pouze doba proběhlé masáže, nikoliv kompletní služba. V případě pochybení ze strany TCP nebude klienovi služba účtována vůbec.

8.
Masér TCP může masáž ukončit s okamžitou platností pokud klient nedodržuje základní pravidlo jednosměrnosti masáže a poskytovaných služeb ve směru masér ke klientovi. Jakékoliv doteky vůči masérovi jsou nepřípustné.

9.
Všichni maséři a zaměstnanci TCP jsou vázáni mlčenlivostí a nikdy nikomu neposkytují informace o klientovi a průběhu masáže.

10.
Masáž probíhá za přísných hyginických podmínek a v případě maséže intimních oblastí má masér vždy jednorázové sterilní rukavice a lubrikační gel bez chemických přídavků. Před samotným zahájením masáže se klient osprchuje a masér umyje ruce antibakteriálním mýdlem.

11.
Všechny kosmetické přípravky a masážní oleje jsou v bio kvalitě.

12.
Klient si vždy může vybrat olej a zvolit intenzitu doteků.

13.
TCP udržuje celý prostor v čistotě a pořádku a totéž vyžaduje i od celého masérského týmu a klientů.

14.
Objednávka je platná až po písmeném či telefonickém potvrzení.

15.
Platba probíhá v hotovosti (nemožnost platby platební kartou). Možnost uhrazení masáže předem pomocí bankovního převodu.

reference

reference

Vítetejte v Tantra centurm plzeň

Reference

ZAK TV - Reportáž