ženská esence

Masáže pro ženy

Ženská esence je živoucí energie proudící celým tělem v takové podobě, kterou ji dovolíme a necháme proudit a růst. V okamžiku svého narození je každá žena jedinečná a vše, co ji vyživuje, spočívá v ní samotné. Podobně jako v semenech rostlin. Čím více podporujeme svou ženskou esenci a nasloucháme svému tělu, tím vice živin proudí do nás samotných.

Ženské „nemoci“ jako například emocionální vyhoření, podrážděnost, deprese, sexuální apatie, vyčerpanost a další vznikají v případě, když žena nemůže rozvíjet nebo záměrně utlačuje svou ženskou esenci a obrací se proti ženě samé. V této chvíli zapomíná, že kořeny její ženské energie pochází právě z jejího lůna a joni (vagíny) a pokud v sobě utlačuje ženu, tak si tím vytváří bloky, jejž se projevují právě zmíněnými ženskými „nemocemi“.

V takovém případě je vhodné nejprve rozpustit vzniklé blokády prostřednictvím masáže, která uvolní naše smysly a probudí sexuální magii lůna a joni. Po tomto uvolnění se žena cítí tělesně i duševně zdravější. Díky masáži pozná sílu svého ženství a získá nové vhledy a impulsy do života.

 

masáže pro ženy

ženská esence

Tantrická masáž TCP

ženská esence

První dotek Tantry

ženská esence

Neotantrická masáž

ženská esence

Vaginální mapování

ženská esence

ženská esence

Masáž 4 rukou

ženská esence

Nespoutaná tantra

ženská esence

13. komnata