masáže pro ženy, pro muže i pro páry

 Co jsou tantra masáže?

Filozofie naší práce spočívá v chápání a vnímání našeho těla jako jednoho celku; spojení těla, mysli, duše a emocí v zájmu dosažení úplné harmonie. Všechny tyto složky jsou na sobě plně závislé a vychýlení jedné části může zablokovat celkový energetický tok. Z tohoto důvodu je důležité pečovat o tělo v jeho holistické neboli celostní podobě.

Tantrické masáže svou podstatou přesahují běžný rozsah klasických masáží, na které jsme v naší společnosti zvyklí z různých masérských center a salónů. Z tohoto důvodu jsme pro vás níže napsali několik základních informací, a principů, z nichž naše služby vycházejí.

Prastará technika tantry zasahuje daleko za hranice vlastního těla, spojuje nás s univerzem, umožňuje myšlenkám jen tak plynout a soustředit se pouze na přítomný okamžik a nechat své tělo vyjádřit všechny pocity a potřeby bez nutnosti řízení.

Neřídíme-li naše tělo, ale nasloucháme mu, můžeme cítit jak se životní, sexuální a jiné energie spojují v pletenci energetických drah a vytváří jeden silně a živě tepající organismus.

To vše tantrické masáže umí a my se těšíme, až i Vy budete moci poznat jejich transformační sílu.

Principy tantrického učení

Tantrické masáže jsou součástí tantrického učení, pocházejícího z Indie, jehož podstatou je právě propojenost všech elementů lidského bytí a přijetí základních principů jako je odevzdání, uvědomění, proměna, dech, zvuk, samo léčení a přijetí.

Odevzdání

Tento princip jde proti proudu současného společenského trendu, protože nás učí být pasivním, vzdát se kontroly a nechat věci běžet tak jak jsou s tím, že zůstaneme jen v roli pozorovatele počínání vlastního těla. V praxi to znamená důvěřovat masérce/masérovi a přijímat vše, co přináší bez potřeby sebekontroly.

Uvědomění

Spočívá v přijetí přítomného okamžiku – jsem tady a teď a své myšlenky nechám volně plynout a přecházím z hlavy do těla. S principem odevzdání vědomě pozoruji, co mé tělo potřebuje.

Proměna

Neboli transformace – už nejsem v hlavě, nehodnotím, neanalyzuji, jen jsem a přijímám novou proudící energii ve svém těle. 

Dech

Správné dýchání je důležitou složkou k podpoření změny vnímání sebe z hlavy do těla. Tantrický neboli vědomý dech je nedílnou součástí masáže a prohlubuje její účinky.

Zvuk

Podporuje přijetí a rozšíření energie do každé buňky našeho těla pomocí jemných vibrací jemného i intenzivního vzdechu podle současného rozpoložení a dynamiky pohybů.

Samo léčení a přijetí

Vědomé prožívání tantrické masáže má blahodárné a očistné účiny na celé naše tělo. Veškeré pocity a emoce, které masáž vyvolá, jsou léčivé a hlavně pocházejí od nás samotných, protože to naše tělo nám dovolilo prožít rozkoš, radost, extázi a naplnění.

Přijímáme sebe se vším všudy a oslavujeme a děkujeme jen sobě samému za tento zážitek, který do našeho života tantrická masáž přinesla a za nový směr, jenž tantrické učení přináší.

Provedení tantrické masáže

Každá masáž začíná rituálem, při kterém se seznamujeme se svým masérem/masérkou* a společně se nalaďujeme na stejnou notu, vnímáme aktuální potřeby a rozpoložení. Přizpůsobujeme se svému tělu.

Po přijímacím rituálu a vysvětlení základních principů tantrického učení přistupujeme k provedení samotné masáže, při které využíváme různých pomůcek, jako jsou horké oleje, žínky, peříčka, plyš, hedvábné šátky, svíčky, aroma olejíčky a jiné. Používáme jen kvalitní přírodní mandlové a kokosové oleje. Pro examatiky máme olivové nebo speciální farmaceutické oleje.

Podněcujeme tělo jemným a intenzivním dotykem, zvukem, teplem, chladem, dechem. Kombinace těchto technik přispívá k propojení a zaktivování energetických drah a uvolnění psychického i fyzického napětí z těla.

Masáž nevylučuje intimní partie, protože jsou součástí celku, ale samozřejmostí je i provedení masáže bez těchto partií nebo jen částečné provedení, což je nový tzv. neo tantrický způsob masáže, který v našem centru můžete vyzkoušet. Během masáže mohou být vaše intimní partie zahaleny sarongem anebo si jednoduše ponecháte své či jednorázové spodní prádlo.

Tantrické a neotantrické masáže jsou součástí učení tantry, ale netvoří její hlavní část, jež spočívá v práci nejen na fyzické, ale i duchovní rovině. V rámci našich seminářů a zážitkových workshopů se můžete dostat na obě roviny a pochopit v čem opravdová tantra spočívá.

V TCP si můžete maséra zvolit dle vašich preferencí. Výjimkou nejsou ani maséři/masérky pro lesbičky a gaye.

Dále nabízíme

V našem centru se zaměřujeme převážně na tantrické masáže, ale nabízíme také relaxační, regenerační a obnovující masáže za použití speciálních olejů, podporující uvolnění smyslů. Tyto masáže jsou mimořádně vhodné pro těhotné ženy a ženy po porodu, jejichž organismus je velice zatížený, a to zejména v oblasti zad, ramenou a krku, kde může vhodně zvolená masáž zprůchodnit a odstranit vzniklé bloky. Pro ženy po porodu a ty, které si chtějí dopřát tu nejlepší péči a podpořit své ženství nabízíme transformační rituály a mnohé jiné.

  1. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou masáž, seminář či zážitkový workshop, který bude odpovídat Vašim konkrétním potřebám a životní situaci.  Kontaktujte nás prostřednictvím rezervačního formuláře, emailem tantracentrumplzen@gmail.com nebo telefonicky +420 727 872 803 a domluvte si nejbližší volný termín.

Těšíme se na Vás.

Pro ženy

Pro muže

Pro páry

Skvělý tým

Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor

Unikátnost v regionu

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi