Martin

Martin
O tantrických masážích jsem si dlouho myslel, že jsou synonymem pro erotické služby a proto se jim obloukem vyhýbal. Než jsem poprvé zjistil, co skutečná tantra znamená a okamžitě se objednal. 
 
Hned při první masáži jsem pochopil, jak nádherný a léčivý může být jemný dotek, který jsem do té doby neznal. Začal jsem prožívat stavy hlubokého uvolnění, přívalů energie a výrazné pocity štěstí. Tantra mi navíc pomohla vyléčit dávno zapomenuté trauma z dětství a výrazně obohatila můj další život. Nakonec mě tak hluboce oslovila, že jsem se jí začal věnovat profesinálně. 
 
Dnes pro mě tantra znamená především úžasnou práci s lidskou energií. Možnost poznávání lidských příběhů bez jakéhokoli hodnocení či posuzování. A hlavně maximální prožitek z každé masáže, kterou mám možnost projít. Spoustu let pracuji s lidmi jako mentor a kouč, kde zapojuji především “racio”. Tantra mi však umožňuje pracovat s hlubokou moudrostí celého těla, což vede k mnohem silnějším prožitkům a následným změnám. A to mě obrovsky naplňuje.
 
V současnosti studuji roční školu Posvátné tělo - Vášnivý duch tantrického mistra Johna Hawkena a své masáže tak neustále obohacuji o nové dovednosti.
 
Těším se na každý společně strávený okamžik :)
 
 

Masáže

 
  • Tantrická masáž žen a párů
  • 4ruční tantrická masáž
  • Speciální energetické masáže (Streamings, Inprint body massage, Pelvic bouncing, Dolphin wave, Kundalini shaking, Oceanic tantra, Exit masage)
  • Deep Tissue masáž (masáž hlubokých tkání) - pánve
  • Léčení jóni

Objednat se


+420 727 872 803

Objednat se