Jitka

Jitka

Svůj medailonek o sobě a o tantře pojmu z trochu jiného úhlu pohledu a asi trochu ze široka, což je pro mě, jakožto pro ženu typické. :-))

Na úvod chci podotknout, že pro mě vždy byla nejdůležitější rodina a dobré mezilidské vztahy. Bohužel ne vždy byly tyto pro mě zásadní oblasti života zrovna růžové a ideální. Jsem hodně vnímavá, takže jsem se tím trápila a soužila tak dlouho, až jsem z toho vážně onemocněla. A když už to vypadalo zcela beznadějně s mým zdravím i vztahy, objevila se v mém životě tantra. Díky ní se mi podařilo postupně uzdravit své tělo, mysl, duši i srdce. 

Pro mě je tantra nejen o tantrické masáži, byť právě ta nás dokáže hlavně v začátcích dostat z našich hlav do těla a srdce, kdy máme možnost prostřednictvím milujícího doteku se skutečně najít a zvědomit naše témata, ale je hlavně životní cestou a komplexním učením o následném sebepřijetí, zdravé sebelásce, sebepoznání, o návratu k sobě, které posléze přichází. Protože jak to vnímám já, teprve když se vrátíme k sobě, můžeme najít cestu i ke všem ostatním, a také i cestu samotnou. Jak totiž budhismus říká a já už to dnes také vím, že „cesta je cíl“. Nežeňme se stále za něčím, ale najděme radost a své životní štěstí v poznání a znovuobjevování sama sebe, svých blízkých a našich vzájemných vztahů. Mě osobně tantra a znovunalezení mé vnitřní síly definitivně a neodvratně změnili život (samozřejmě k lepšímu :-)). A nejen mě, ale i všem mým milovaným a blízkým. Díky ní se učím žít šťastný a naplněný život, díky čemuž mohu činit šťastným i své okolí.

Tantra sbližuje – nás se sebou samotnými a díky tomu i s našimi partnery, rodiči, dětmi a se všemi, s kterými jen chceme a potřebujeme. V okamžiku, kdy začneme milovat opět sami sebe takoví jací jsme, je tohle vše možné. A právě tantra a tantrická masáž jako nedílná součást budhistického učení nás touto cestou, která je cílem, bezpečně provází.

Nyní na mě můj partner opět hledí zamilovanýma očima, mé děti mi opět rády naslouchají a smějí se se mnou a většina, nyní už těch správných lidí, které na své cestě potkávám mi ochotně a ráda vychází vstříc a vnáší do mého života přesvědčení, že všichni stále ještě dokážeme být milujícími bytostmi. A to jen vzhledem k tomu, že nyní já, právě díky tantře, dokáži skutečně a vědomě vnímat a přijímat nejen sebe, ale i je všechny, takové jací jsou a vidět je – ne jen dívat se skrze ně. Ne facebook a ostatní sociální sítě, ale tantra nás opravdově spojuje.

Snad vám alespoň něco z toho, co zde zaznělo, dává smysl. Každopádně platí, že zprostředkované informace nejsou to samé jako vlastní zážitky a pochopení. A proto pokud jste Vy na své cestě dospěli až sem – přijďte pochopit a zažít tantru sami – na naše masáže a semináře. Ráda vás uvidím.

Masáže

  • Tantrická masáž mužů, žen a párů

  • 4ruční tantrická masáž

  • Uvolňující dotyková masáž

 

Objednat se

Objednat se


+420 727 872 803

Objednat se