Bára

Bára

Vědomé práci s tělem se věnuji od roku 2012. 

 
Vystudovala jsem obor Animal assisted therapy, jehož součástí bylo i studium fyzioterapie. Fascinovalo mě propojení léčby těla a duše za pomoci zvířat. Už od mala jsem se věnovala koním a jejich terapeutický přesah jsem vnímala už dlouho před tím, takže možnost studovat hipoterapii na akademické půdě byla jasná volba. V rámci studia jsem získala profesionální masérské certifikáty a začala svou praxi jako masérka. To, že fyzická práce s koňmi léčí i duši, jsem už věděla a zajímalo mě, jak by se více celostně daly pojmout i masáže.
 
V té době jsem díky svému tehdejšímu partnerovi objevila tantru a její učení přesně zapadlo do mého konceptu chápání těla a duše jako jednoho neoddělitelného celku. Prošla jsem silným transformačním procesem ve svém osobním životě a tato niterná zkušenost pro mě byla klíčová v mém dalším směřování. Vznikla myšlenka vědomé práce s tělem – přes dotek těla se dotýkat i duše. Začala jsem se věnovat tématu vědomého ženství a ženské tantře v tradici SkyDancing tantra pod vedením Gábi Římské Víchové. Později jsem se stala asistentkou jejich seminářů. Prošla jsem kurzem biodynamických masáží a zasvěcením do mistrovského stupně léčivého energetického systému Shamballa, kterou jsem začala zvát k masážím jako podpůrnou sílu uzdravování. Od vědomého ženství jsem se postupně dostala k tématu vědomého partnerství prostřednictvím workshopu Esence vztahu pod vedením německého terapeuta Bhagata Zeilhofera a tantrických ochutnávek pro páry anglického terapeuta a tantrického mistra Johna Hawkena. Johnův přístup mě natolik oslovil, že jsem se stala jeho žákyní. Pod Johnovým vedením jsem prošla ročním intenzivním transformačním výcvikem a absolvovala další kurzy a workshopy. Později jsem se seznámila také s australským sexuologem Andrewem Barnesem, který mi ukázal tantrické učení a práci s tělem ještě z jiného úhlu pohledu. 
 
V současné době procházím ročním výcvikem zaměřeným na vědomé partnerství pod vedením Johna Hawkena a ročním pokročilým výcvikem sexuality pro sexuální koučky pořádaný nadací AwakeningWithin pod vedením Andrewa Barnese. 
 
Postupně nabité zkušenosti zakomponovávám do své práce. Mým záměrem je Vám nabídnout nejen tantrické masáže, ale především celostní přístup - vědomou práci s tělem, který toto učení nabízí. 
 
Masáže
 • Vědomá práce s tělem - celostní tantrický přístup
 • Tantrické a neotantrické masáže mužů i žen
 • Tantrická a neotantrická masáž pro páry
 • 4 ruční tantrická masáž
 • De-armouring - uvolnění emocionálního stresu
 • Léčení Joni / Lingamu / Rozety
 • Biodynamické masáže 
 • Speciální energetické masáže/cvičení (Inprint body massage, Pelvic bouncing, Dolphin wave, Oceanic tantra, Exit masage…)
 • Taoistická masáž
 • Uvolňující dotyková masáž
 • Práce s léčivou energií Shamballa


Objednat se


+420 727 872 803

Objednat se