Tantra centrum Plzeň

Úvod O nás Tantra centrum Plzeň
Tantra centrum Plzeň

Odložte starosti

Odložte mobilní telefony, počítače, iPad a veškerou elektroniku, co Vás spojuje s okolním světem, protože jakýkoliv kontakt zvenčí bude po vstupu do Tantra centrum Plzeň zcela zbytečný.

Uvolněte se, pusťte veškeré pracovní a rodinné povinnosti z hlavy, zastavte se a podívejte se do svého nitra, spojte se samy se sebou a nyní vstupte do tantrického světa a otevřete svou mysl starému a moudrému učení našeho těla.

Nacházíte se v jiném, doposud nepoznaném prostředí, kde dosavadní styk s civilizací a veškeré předsudky nehrají roli, nezáleží na tom, čím se živíte, jaký je Váš status ani kolik je vám let. Tady vás nikdo nehodnotí, nemá žádné společenské nálepky; jen přijímá Vaše tělo a mysl jako panenskou svatyni, kterou opečovává těmi nejjemnějšími doteky, neboli opravdovým lidským dotekem, který mnoho z nás postrádá.

 

Více o masážích

 

Tváře TCP

Můžete se těšit na citlivou a hřejivou péči našich masérek a masérů, kteří plně respektují vaše hranice. Více v etickém kodexu.

Není tantra jako tantra

Tantrické masáže nejsou erotické masáže a nemají ani sexuální podtext. Ačkoliv tantrický dotyk rozvibruje celé tělo a spojí energické dráhy těla až v jeden orgasmický celek, rozhodně se nejedná o erotickou či podobnou službu, protože učení tantry není povrchní a nesoustřeďuje se pouze na jeden bod – tzn., že význam tantry spočívá ve spirituální rovině.
Cílem tantry není dosažení orgasmu, který je pouhým uvolněním pnutí, ale dosažení duchovní extáze vycházející z nejhlubšího nitra, přinášející pocity štěstí při dosažení jednoty duše a těla.

Tantra je praktická cesta, která přináší do osobního i partnerského života radost z uvědomění si vlastního fyzického těla a emocí.

Tantra je cesta sebepoznání a to Vám formou tantrických masáží, seminářů, zážitkových workshopů a sezení nabízíme u nás v Tantra centrum Plzeň.

 

Navštívit semináře

Objednat se


+420 727 872 803

Objednat se