Ženské rituály

Úvod Masáže Ženská esence Ženské rituály
Ženské rituály
Délka masáže: Různá Cena: Dohodou

V TCP pořádáme individuální i skupinové (do max. 5 osob) rituály na podporu ženství, zdraví a lásky k sobě samé i životu. Rituál je pro ženskou duši něco posvátného – je to ceremonie, při které se plně věnujete jen samy sobě. Na své životní cestě se můžete setkat s mnohými událostmi, které by si zasloužily radostnou oslavu nebo smutek. Ať už je emoce veselá tj. plná oslavy života nebo smutná tj. plná zármutku a prázdnoty, tak právě to je ta jedinečná chvíle, která si zaslouží pozornost. Obě emoce patří k životu, a čím dřív to pochopíte, tím dříve budete žít spokojený a vyrovnaný život. V dnešní době se už pozapomnělo na sílu ženských transformačních (přechodových) rituálů a proto se nebojte vrátit se ke kořenům a oslavit své ženství i za doprovodu dcery, matky či kamarádky.

V TCP pořádáme tyto rituály

Červený stan

síla krve a cesta ženy - velice vhodný rituál pro všechny ženy, matky a dcery v jakémkoliv věku

Panenská brána

vítání vlastního těla a přechod z dívky v ženu. Tento rituál je velice léčivý pro ženy a dívky, jež přišly o panenství bolestivou a necitlivou cestou – naučíme vás přijmout své tělo a užívat si radosti sexuálního života bez předešlých bloků a strachů z necitlivého zacházení.

Tanec plodnosti

rituál podporující plodnost a početí. Zázraky se dějí a tento rituál může pomoci i těm ženám, které svou touhu po dítěti ze zdravotních nebo psychických důvodů vzdaly a přitom z hlouby duše po něm stále touží. Tento tanec – rituál uzdravuje ženské šrámy na duši, přináší radost a pocit naplnění.

Porodní tanec

po celé těhotenství, ideálně po 38 týdnu gravidity. Odbourání psychických a fyzických bloků, které brání samovolnému porodu. Pro spokojené mateřství a rodičovství je více než důležitá předchozí očista celého těla a mysli, protože přineseme-li si do nové etapy svého života bloky a zranění z předchozího období, riskujeme tím, že se mohou probudit a projevit právě ve chvíli, kdy se porod rozběhne a tím celý proces pozastaví a nás připraví o nejkrásnější okamžiky v našem životě.

Post-coitum

už nikdy víc se nebudete muset těšit na to, až pohlavní styk skončí a vy si budete moci jít zase po svém…Díky tomuto rituálu se budete na sex opět těšit a výrok, že po koitu (styku) je každý tvor smutný, tedy kromě ženy…se vás už týkat nikdy nebude!

Pořád jsem to já

přechodový rituál vhodný pro všechny ženy po 4O-tce. Smrt, Znovuzrození a věčný duch mladé duše ve vitálním a moudrém těle jsou hlavním tématem tohoto rituálu, který je opět velice léčivý a přináší radost a nové světlo do našich životů.

Rituál odpuštění

Sloužící k ospuštění druhým lidem i sami sobě, uzavření starého a otevření se novému.
 

Skupinové rituály jsou pro max. 5 osob a probíhají od 10 do pozdních nočních hodin.
Termíny skupinových rituálů najdete v kalendáři.
Individuální dle domluvy.

Možné slevy pro zájemce o celý cyklus rituálů.

 

Objednat se na masáž