Neotantrická masáž

Úvod Masáže Ženská esence Neotantrická masáž pro ženy
Neotantrická masáž
Délka masáže: 1–4 hod. Cena: níže

Popis masáže

Tato masáž je vhodná pro ženy, které s tantrou začínají a přejí si poznat svět tantrického učení postupně prostřednictvím již známých prvků západní kultury, které je postupně dovedou k vlastnímu uvědomění a pochopení. Neotantrická masáž nemá předem stanovený rámec – záleží pouze na tom, jak se v daný moment cítíte a co prožíváte.

Průběh

Společně pojmenujeme případný problém, budeme se soustředit na to, co zrovna potřebujete a co si Vaše tělo žádá. Může se jednat o aromaterapii, masáž vonnými olejíčky namíchanými přesně na míru k uvolnění emocí a blokace drah nebo jen láskyplný dotyk, hřejivou náruč, hlazení v doprovodu oživující indické či antistresové masáže hlavy a celého těla.

V případě blokace sexuální energie Vás provedeme rituálem přijetí za pomoci jemných dotykových a akupresurních technik. V mnoha případech pomůže taky energická hudba a prožitkový tanec.

Vše je zcela individuální a odvíjí se od aktuální potřeby. Hranice si každá žena stanovuje sama a v TCP je vždy respektujeme a dodržujeme.

Cena

V ceně každé masáže je 30 minut navíc zdarma na úvodní rozhovor, sprchu a relaxaci po masáži. 

  60min - 1690Kč (První dotek tantry - pouze na první návštěvu)

  90min - 2490Kč
120min - 2790Kč (cenově nejvýhodnější)
150min - 3490Kč
180min - 4190Kč
240min - 5790Kč

Ceny jsou platné od 1.8.2020.

 

Objednat se na masáž