Neotantrická masáž pro páry

Úvod Masáže Párové masáže Neotantrická masáž
Neotantrická masáž pro páry
Délka masáže: 1–4 hod. Cena: níže

Popis masáže

Tato masáž je vhodná pro páry, které s tantrou začínají a přejí si poznat svět tantrického učení postupně prostřednictvím již známých prvků západní kultury, které je postupně dovedou k vlastnímu uvědomění a pochopení. Neotantrická masáž nemá předem stanovený rámec – záleží pouze na tom, jak se v daný moment cítíte a co prožíváte.

Postup masáže

Společně pojmenujeme případný problém a budeme se soustředit na to, co zrovna potřebujete a co si Vaše těla žádají. Může se jednat o masáž horkými olejíčky namíchanými přesně na míru k uvolnění emocí a blokace drah nebo jen láskyplný dotyk, hřejivou náruč a hlazení v doprovodu oživující indické a antistresové masáže hlavy a celého těla, partnerskou terapii, pokročilejší tantrickou masáž a jiné.  

V případě blokace sexuální energie Vás provedeme párovým rituálem přijetí s využitím jemných dotykových technik nebo jemnou masáží prostaty a rozety. Vše je zcela individuální a odvíjí se od aktuální potřeby. Hranice si každý stanovuje sám a v TCP je vždy respektujeme a dodržujeme.

Cena pro 2 osoby

V ceně každé masáže je 30 minut navíc zdarma na úvodní rozhovor, sprchu a relaxaci po masáži.

 

  60min - 3380Kč (První dotek Tantry - pouze na první návštěvu, bez intimních partií)

  90min - 4980Kč
120min - 5580Kč (cenově nejvýhodnější)
150min - 6980Kč
180min - 8380Kč
240min -11580Kč

 

Uvedená cena je vždy za pár.

 

Ceny jsou platné od 1.8.2020.

 

Objednat se na masáž