Kinbaku I.

Úvod Kalendář Unisex Kinbaku I.
Kinbaku I.
Datum: 12.09. 10:00 - 18:00 Cena: 900,- jednotlivec/1800,- pár

Popojení se sám se sebou i partnerem, komunikace týkající se vašich hranic, potřeb a pocitů, překročení vlastních hranic (s respektem a láskou)...to vše a ještě mnohem více si prožijete na tomto jedinečněm workshopu.

 

Setkání je určené jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří už zkušenosti s vázáním mají. Celým workshopem budeme procházet oblečení a ve dvojicích.

Maximální počet párů je 6.

Podmínkou účasti je přečíst si pozorně celou pozvánku a v průběhu workshopu být v plné zodpovědnosti za sebe a ohleduplnosti k druhým.

Vázat budou mít možnost oba partneři, role si můžete střídat.

 

Témata workshopu: 

 

~ bezpečnost a dohody při vázání

~ první kontakt s provazem

~ single/double column tie

~ sladění skrze dech a komunikace skrze provaz

~ základní vázání paží a nohou

 

Doporučujeme přihlásit se jako pár - pokud nemáte partnera pro workshop,  napište na FB Klíčnice Robin nebo email ctihodna@email.cz

 

Co s sebou:


~ 3 a více provazů pro pár o průměru 5mm a více a v délce 7m a více
~ pokud provazy nemáte najdete Info níže.
~ pohodlné oblečení - pro ty, kteří budou svazováni, je vhodné tenké
   oblečení z přírodních materiálů ( tricko, legíny, kraťasy)
~ šátek na oči
~ uzavíratelnou láhev s pitím, svačinku
~ 2 karimatky / podložku pro pohodlné vázání

Půjčení provazů je možné, ohlašte nám to při přihlášení.

V případě zájmu o koupi provazů kontaktujte přímo Janka na FB Janeksrope, nebo na emailu: janeksrope@seznam.cz (výroba trvá min. 3  týdny od objednání). 

 

Cena

900,- Kč za osobu, 1 800,- Kč za pár.
Při zakoupení vstupenky pro pár dříve než měsíc předem je cena zvyhodněná na 1 600,- Kč

Registrace:
Registrace bude platná po zaslání registračního formuláře a zaplacení celého kurzovného na bankovní učet 280772370/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte: Za koho platíte a název workshopu.

Storno podmínky:
Při zrušení účasti nejpozději 15 dní před začátkem workshopu, Vám budou peníze vráceny v plné výši. Pokud zrušíte účast méně než 14 dní před začátkem workshopu, je částka nevratná. Můžete však najít náhradníka, který se bude účastnit místo Vás.

 

Místo konání

Tantra centrum Plzeň

Alešova 3

http://www.tantracentrumplzen.cz/

 

 

Během workshopu bude přestávka na oběd - jídlo si budete moct přinést s sebou nebo objednat prostřednictvím rozvážkové služby. K dispozici je zázemí s kuchyňkou. Další možností je zajít do nedaleké restaurace, vše závisí na domluvě.

 

Podrobný popis workshopu:

~ bezpečnost a dohody při vázání
Vytvoření bezpečného a jasného prostoru. Vytvoření dohod a naladění se na to, jak se váš partner cítí, v jakém je rozpoložení, jak se má po stránce fyzické. To vše je velice důležité pro vytvoření jasných hranic setkání i základnou pro vybudování důvěry a sladění obou partnerů.

~ první kontakt s provazem
Jak se provaz chová, jaké jsou jeho vlastnosti, co přináší jako prostředník při setkání pro oba zúčastněné.

~single/double column tie
Tyto základní technické vzory budeme procvičovat ve více variantách i místech použití, nejčastěji pro zápěstí. A to tak, aby jste měli možnost pochopit jejich strukturu, chování a šíři použití. Jak je vázat s pozorností především na partnerce/partnerovi.

~ sladění skrze dech a komunikace skrze provaz
Dech je silný nástroj pro propojení se sebou i s partnerem. Propojení se sebou samým otvírá dveře pro propojení s partnerem a dává možnost jasné komunikace a vedení skrze provaz. Toto téma bude prolínat celý workshop.

~ základní vázání paží a nohou
Tedy celých končetin spolu strupem. Pro vytvoření vzorů použijeme tzv. šněrování případně i dalšáí techniky.

 Lektor:  Janek Šlonc

O Lektorovi: ◀Ke svazování v japonském stylu Shibari/Kinbaku se přimotal v roce 2013 a to v Brně na Domečku na workshopu s Ricardo Wildtie a Red Sabath a objevil tak svou lásku ke svazování a provazu jako nástroji s nekonečnými možnostmi. V té době se také účastnil rok a půltrvajícího výcviku u Petra Málka –Průvodce na cestě-. Do prostředí seberozvojových seminářů a Rodinných konstelací přišel v roce 2011. Od té doby jde po této cestě, na které nabíral zkušenosti s Konstelacemi, masážemi, vědomím dotekem, nástrojiTantry.Téhož výcviku se později zúčastnil i jako asistent. Seberozvojové semináře vede společně s Martinou Rosemary od roku 2015. Tyto zkušenosti významně ovlivňují přístup ke svazování i práci se skupinou.Workshopy Shibari vede od roku 2014 a prohlubuje své vlastní znalosti se zkušenými učiteli. Věnuje se převážně vázaní na zemi, případně častečným závěsům.

 

Objednávka

Objednejte se prosím prostřednictvím formuláře níže, nejpozději do 10.9.2020, abychom Vám mohli zaslat pozvánku a bližší info.

Na jakékoliv dotazy rádi odpovíme.

S láskou TCP

Objednat se