Jen pro páry 20.-22.11.2020

Úvod Kalendář Semináře pro páry Jen pro páry 20.-22.11.2020
Jen pro páry 20.-22.11.2020
Datum: 20.11. – 22.11. 17:00 - 14:00 Cena: 3 550,- Kč / pár

Popis semináře

Cítíte, že se vaše láska dostala do slepé uličky? Máte stále méně společných témat a z milování se pozvolna vytrácí původní nadšení? Nebo vás nic netrápí, „pouze“ toužíte po lepším porozumění, zkvalitnění sexuálního života a posílení vzájemného pouta?

V rámci kurzu se naučíte, jak se navzájem dotýkat, aby se váš milostný život znovu naplnil vášní, radostí a důvěrou. Osvojíte si techniky intimní masáže a pochopíte, co je erotické pro druhého. Kromě toho lépe porozumíte rozdílům mezi mužskou a ženskou energií a snáze tak předejdete konfliktům.

 

Lektoři: Daniela Torp (https://www.facebook.com/danielatorp/) a Michal Zemek (majitel TCP, http://www.tantracentrumplzen.cz/o-nas/tvare-tcp/michal)

Místo konání

Tantracentrum Plzeň

Alešova 3

Plzeň

 

Cena

Cena 3.550 Kč

Cena nezahrnuje ubytovaní a stravu.

Ubytování:

Po předchozí domluvě možnost ubytování dvou párů přímo v našem školícím centru (1x samostatný pokoj s manželskou postelí - cena 250,- Kč/osobu/noc, 1x na matraci v místnosti, kde přes den probíhá školení - cena 150,- Kč/osoba/noc).

Pro ostatní buď zajištění vlastního ubytování nebo možnost každodenního dojíždění na seminář.

Strava:

  • vlastní (lze využít naši kuchyňku), nebo možnost v jedné z restaurací, kterých je v blízkosti několik
  • na místě bude po celou dobu konání semináře k dispozici čaj, káva a filtrovaná voda

Co s sebou

  • pohodlné oblečení, šátek přes oči, deku, přezůvky, olej na masírování, psací potřeby(tužku a blok nebo papíry), svačinu, doplatek

Program

  • Pátek 17 - 20 hod.
  • Sobota 10 - 17 hod.
  • Neděle 10 - 14 hod

Výše zálohy

rezervace je možná po zaslání nevratné zálohy:

  • 2 000 Kč 
  • na účet č. 280772370/0300
  • do poznámky uveďte datum a název semináře

Jak ušetřit

Za každou osobu, která se zaregistruje na Vaše pozvání, dostanete slevu 300,-. Pozvěte své kamarády a známé a můžete mít seminář ZDARMA :)

Víme, jak snadno se informace zapomenou. Naší snahou je předávat znalosti a dovednosti do vašeho každodenního života. Proto u nás při opakování jakéhokoli semináře či výcviku dostanete 50% slevu. 

Objednávka

Objednejte se prosím prostřednictvím formuláře níže, minimálně 24 hodin před návštěvou, abychom Vám mohli poslat pozvánku.

 

Na jakékoliv dotazy rádi odpovíme.

S láskou TCP

Objednat se